Киноман - сайт о кино (kinoman.com.ua)
ФИЛЬМЫ
АКТЕРЫ (ФОТО)
ОБСУЖДЕНИЕ
   
 
 
СПИСОК
       
 Поиск фильмов
 
Ищи
 


 Отзывы
 
 Баттерфляй Ультрамарин (отзывы зрителей)
   
1-10 из 10
Сергей 09 Avg 18:52
Администрация за кинотеатром не следит вообще, а в частности за кассиршами - вы студент звоните и спрашиваете есть ли скидки на конкретный фильм, - отвечают да - до 18.00 билеты стоят 15грн. Бронируете и приезжаете выкупить, а цена не 15грн, а 40грн за 1 билет, якобы премьерные дни и скидок нет. Вопрос: какими же гнидами надо быть чтобы по телефону нагло врать на конкретный вопрос на конкретный фильм и сеанс? Такой случай не единственный раз в этом кинотеатре. А стоит ли ходить в такой кинотеатр при таких раскладах?

Вікуля 05 Feb 10:09
Доброго всім ранку!!! :)
Хочу розповісти як вчора ми з подругою сходили в Батерфляй на Урицького!!! :)
Можна сказати, що 1-2 рази на тиждень я ходжу лише в цей кінотеатр... інші мені не подобаються... Але такого я не очікувала...
Щоб багато не писати, скажу лише: переглянувши фільм ("Ненародженний" - цікавий, смішний, АЛЕ, НУ ДУЖЕ СТРАШНИЙ!!!) моя подруга забула свій телефон в залі, менше ніж через 5 хвилин ми повернулись і звичайно не знайшли його, він вже як і має бути був по за зоною!!! Що саме прикро - це хлопець (Віталій, прізвище знаю, але не хочу вдаватись в деталі), який в нас перевіряв квитки, ні адміністратор навіть і оком не поворушили, щоб хоча б щось зробити... Це просто жахливо! Книга скарг не була запропонована, коли ми попросили її в них, лише тоді вони нам її дали (маю зазначити, що вона не зареєстрована - таке досить маленьке порушення... :))) ), ми написали скаргу! Адміністратор при цьому нас дуже сильно підганяла!!! Щоб ми пошвидше пішли... Я розчарувалась і дуже сильно... Бо ми проаналізували ситуацію і свої підозри кинули на Віталія... Звичайно, що кирівництво і він сам все спростовують... Але нічого ми так і не зробили!!!
Можна багато розповісти про вчорашні наші розмови!! :)
Маю ще зазначити, що в них є відеоспостереження, але це все зачинено за величезними дверима!!!
Прикро, бо бажання ходити в цей кінотеатр зникло! персонал взагалі не йде на зустріч!!! Деякі навіть посміхались з нас... На наші прохання не було жодної реакції!
Адміністратор навіть свого імені не захотіла казати... Просто немає слів...
Про телефон ми забудемо, а от про ставлення персоналу до нас, про їхню недоступність, ігнорування - ні!!! Знаю, є і наша помилка, ми це розуміємо, але до нас можна було поставитись хоча б зрозумінням!!! Сказати все нормально, а не ми, вже на емоціях, витягували з адміністратора по словечку як і що можна буде зробити!!! до речі, їй було все одно, що ми напишемо в книзі скарг, видно її НІХТО І НЕ ЧИТАЄ!!! ДУЖЕ ПРИКРО!

19 Nov 21:05
мне нравится...можно и кино посмотреть,и пограть,и поесть нормально,кароче развлечся пополной...)

ТЮНЯ 02 Mar 18:05
Катя, а ты не моя сестра?

Катя 02 Jan 15:02
Хороший кинотеатр,но только,когда из него выходишь остается ощущение выжатого лимона.Неуютно там...Хотя 1,5 года в Ультрамарин хожу

Васёк 06 May 16:21
По качеству остальные кинотеатры просто отдыхают, а 10-гривневый билет для студентов вкупе с этим делает БАТТЕРФЛЯЙ Ультрамарин идеалом кинотеатра.

Сергей 25 Mar 22:36
Да кинотеатр действительно супер.Я был во всех кроме DE-Luxe.Всегда смотрю на кочество изображения и звука.Нет равных кинотеатру Украина на Городецкого и Ультрамарин.Это лучшие в Киеве по качеству просмотра кино.

Lucky 06 Mar 18:04
Кинотеатр офигезный, немеряно залов, только цены не очень привлекательны... От 20 до 50 грн, и то 20 редко бывает. АДМИНИСТРАЦИЯ ЕСЛИ ВЫ ЭТО ЧИТАЕТЕ, ИМЕЙТЕ СОВЕСТЬ СБРОСТЕ ЦЕНЫ!!! Парень за такие сумы даже девушку в VIP зал повести не может, а ведь именно там двойные стульчики!

Веталь 25 Feb 20:41
я там был..)) лучше кинотеатра в киеве еще не видел!))

Дмитрий 28 Dec 13:01
Вот єто кинотеатр

   
1-10 из 10
 

 Добавить
 
 Баттерфляй Ультрамарин добавить отзыв
Имя
Отзыв
Повторите код
 

 Реклама
 

Интернет реклама УБС
 
| АФИША | ФИЛЬМЫ | КИНОТЕАТРЫ | АКТЕРЫ |
© 2003-2010, Алексей Мась
             Design - Arta + Андрей Липкан
Наша кнопка